Bizi daha da ileriye taşıyan deneyimleriniz.

Wood Peckers olarak, müşteri memnuniyetini her zaman en önemli önceliklerimizden biri olarak görüyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi kullanarak keyifli bir deneyim yaşayan ve bizimle deneyimlerini paylaşan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Sizlerin yorumları, bizim için çok değerli ve motivasyon kaynağıdır. Bize neyi doğru yaptığımızı gösterir ve neyi geliştirmemiz gerektiğini belirler. Bu nedenle, müşterilerimizin geri bildirimlerine her zaman açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Sizlerle birlikte daha nice güzel deneyimlere imza atmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tekrar teşekkür ederiz!”

Chef H. İbrahim Genç

Bir şef olarak uzun yıllar dünyanın çeşitli ülkelerinde ve Türkiye’de çalışarak daima iyi yemekler ve sunumlar peşinde koşuyorum.

Çalışma hayatımda sektörün görünmeyen zorlukları hakkında fikir üretmek benim için önemli bir konu. Bu sebepten ötürü, Hayata geçirdiğimiz yenilikçi fikir ve ürünlerle beraber misafirlerinize harika deneyimler yaşatmak istiyorum.

Tasarımını ve üretimini özgün olarak yaptığımız sunum ekipmanları ile büfelerde, alacarte ve restoranlarda kullanım özgürlüğü sağlamak istiyoruz. Bu sayede siz değerli şeflerimiz ve hizmet sektörü çalışanlarımızın hayatını kolaylaştıracak kombinasyonların keyfini sürmeniz en büyük amacımız. Sizlerle beraber çok daha başarılı işlere imza atmak dileğiyle…